Aleksandr Č.

- Visaginas, Lithuania

Man Visaginas - tai miškas už lango. Kai buvau mažas, medžiai kieme atrodė siekiantys dangų. Didingi ir žali. Dabar suprantu, kaip sudėtinga buvo šiuos medžius išsaugoti miesto statybų metu. Mes negalime pamiršti, kiek jėgų pareikalavo statybininkams išsaugoti juos mums, ateities kartoms. Tikiuosi, kad kartos, ateisiančios po mūsų, dar ilgai matys dangų liečiančius medžius.

Visaginas - ne tik miestas, bet ir ežeras. Ežeras su jūros dvasia. Būtent tai šnabžda jo bangos, didelės ir stiprios. Skaitant knygą ant ežero pakrantės ir klausant, kaip ošia jo bangos, įsimyli šią atmosferą ir norisi čia grįžti.

Visaginas - tai žmonės. Tiksliau, aktyvūs žmonės. Tie, kas iš nieko lipdė sporto kultūrą ir augino čempionus, mokė mylėti meną ir ugdė būsimas žvaigždes.

Norisi pasakyti ačiū už šį miestą visiems. Už spalvų šėlsmą! Skirtingos kultūros sukūrė nepakartojamą ir mielą širdžiai kampelį vidury miško. Jis nuostabus ir mes turime jį tausoti: jo gamtą, architektūrą ir visas, jau gyvenančias ir atvykstančias, kultūras!